
Over Carin
Laat ik mij even voorstellen
Hoi, ik ben Carin!
Ik ben vrouw van Matthijs, moeder van Levi en Mika en woonachtig in Lelystad. Ik werk als coach in mijn eigen coachpraktijk en vandaaruit organiseer en begeleid ik sinds 2018 ook retraites. In mijn vrije tijd bak en kook ik graag (het liefst met verse groenten, kruiden en fruit uit mijn moestuin), kom ik tot rust met een boek op de bank en hou ik van koffie drinken op leuke terrasjes of gezellige koffietentjes.
Mensen omschrijven mij als vriendelijk, betrokken, meelevend, open, creatief en toegankelijk. Dit zijn dan ook de eigenschappen waarmee ik mijn coach-zijn inzet. Zowel tijdens de individuele gesprekken als tijdens de weekenden. Door vragen te stellen, te luisteren en te volgen, hoor ik wat de ander me wérkelijk wil vertellen. Ik krijg dan ook vaak de reactie dat mensen zich gehoord, gezien en veilig (vertrouwd) voelen bij mij.
Dit gaat verder dan alleen het gesprek… vanuit een totale zienswijze (waarbij ik geloof dat lichaam, ziel én geest met elkaar verbonden zijn), wil ik graag dat alles met elkaar klopt. Een warm welkom, heerlijk eten en drinken (het gevoel dat je ‘verwend’ wordt), een prachtige omgeving, inspirerende vragen en opdrachten en een luisterend oor is dan dus ook het totaalplaatje dat ik aanbied.
Agenda
De retraites die Carin geeft

9-11 juni - 'Anders (leren) vasthouden'
- 't Groei-end
In dit weekend sta je stil bij wat geweest is. De moeilijke periode(s) in je leven, personen die je pad hebben gekruist. Op een bezinnende manier ga je bezig om dat wat er was los te laten, door het op een andere manier te leren vasthouden.
Beschikbaarheid: Je kunt nog mee. Er is nu nog plaats!

23-25 juni 'Mijn binnenste-buiten'
- 't Groei-end
Luisteren en aandacht geven naar wat bij jou van binnen leeft, dat is wat in dit stilte weekend centraal staat.
Welk deel van jouw binnenste vraagt om aandacht, wil naar buiten komen?
Beschikbaarheid: Nog maar 2 plaatsen beschikbaar! Wacht dus niet te lang.

1-3 sept: 'Ik ben (en dat is) Genoeg'
- 't Groei-end
Het programma van dit weekend geeft jou ruimte om na te denken over het begrip ‘genoeg’. Wat is voor jou genoeg? Wanneer ben of doe je genoeg? Wat heb jij nodig voor het (goed) genoeg is?
Beschikbaarheid: Je kunt nog mee. Er is nu nog plaats!

29 sept- 1 okt 'Mijn binnenste-buiten'
- 't Groei-end
Luisteren en aandacht geven naar wat bij jou van binnen leeft, dat is wat in dit stilte weekend centraal staat.
Welk deel van jouw binnenste vraagt om aandacht, wil naar buiten komen?
Beschikbaarheid: Je kunt nog mee. Er is nu nog plaats!
Reviews
Wat zeggen de deelnemers over Carin?
Mooi, intens en ruimte
'Anders leren vasthouden'
5 april 2023
Caroline Houben
, 60 jaar
Onderwijzeres bs
Arnhem
Lekker tot rust gekomen
'Ik ben (en dat is) Genoeg'
18 maart 2023
Trudy
Enorm genoten en tot mezelf gekomen
'Ik ben (en dat is) Genoeg'
18 maart 2023
Kitty
, 51 jaar
Ondernemer
Deventer
Stilte… met oefeningen en overdenkingen, wat een kracht heeft dat
Stilte weekend 'Mijn binnenste-buiten'
18 maart 2023
Anja
, 56 jaar
Continuous improvement specialist
Rockanje
Heerlijk
Stilte weekend 'Mijn binnenste-buiten'
18 maart 2023
Pauline
Verdiepend, bevrijdend en inspirerend!
Stilte weekend 'Mijn binnenste-buiten'
18 maart 2023
Lynn
Zo passend
'Ik ben (en dat is) Genoeg'
9 maart 2023
Ellen
, 63 jaar
verpleegkundige neonatologie
Soest
Geweldige ervaring

'Ik ben (en dat is) Genoeg'
6 maart 2023
Daniëlle
, 43 jaar
Onthaasten

'Ik ben (en dat is) Genoeg'
6 maart 2023
Annemiek
, 65 jaar
Thuisbegeleider
Amstelveen
Leven vanuit je essentie

'Authentiek leven'
28 november 2022
Anna
, 37 jaar
Mega goed

'Ik ben (en dat is) Genoeg'
25 november 2022
Wilma
, 60+ jaar
receptie/ facilitair
Elburg
Echt tijd voor mezelf, bezinning en hiervan kunnen genieten!

'Ik ben (en dat is) Genoeg'
24 november 2022
Esther
Nog even de retraites op rij:
Blogs Carin
Blogs van Carin

Mag ik er zijn
Voel jij je gezien? Door wie wel? Door wie niet? Soms doe je heel hard je best om gezien te worden. Om erkenning te ontvangen voor je hard werken….

Dit nooit meer…!
Je herkent het vast wel, zo’n ervaring in je leven dat je zegt: “dit wil ik nóóit meer meemaken!”.
Zelf herken ik het op meerdere vlakken. Zoals die periode dat ik mezelf echt helemaal niet meer herkende. Van die energieke, vrolijke vrouw, naar een lamgeslagen persoon die alleen maar huilend in haar stoel kon zitten. Tsjonge… als ik daar nog aan terugdenk… echt, daar wil ik nóóit meer naar terug!

Heb jij de X-factor?
Heb jij de X-factor? Grote kans dat je nu afhaakt, want “Carin, dit is toch echt zo passé!” Maar dat het wellicht toch actueler is dan je denkt, leg ik je in dit blog graag uit. Geef me even 2 minuten van je tijd, dan geloof ik dat je een mooi inzicht krijgt over hoe ook jij kunt omgaan met de jury-in-jou. En dat jij dus ook…

Soms loopt het leven anders
De afgelopen maanden waren een rollercoaster. Ik merk dat ik vastloop in mijn emoties. Ik heb tijd voor mijzelf nodig. Tijd voor bezinning. Daarom ben ik even weg van thuis. Om zo ruimte een aandacht te geven aan dat wat er bij mij van binnen speelt, te kunnen luisteren naar dat wat gehoord wil worden. Daarom heb ik een paar heerlijke dagen voor mezelf geboekt.
Het was de afgelopen tijd veel: mijn man werd ziek,

Veilig tevoorschijn komen
Onlangs nam een prachtige jonge vrouw deel aan mijn retraite. Ze was moe, zo moe. Er was veel gebeurd in de afgelopen maanden wat een plekje moest krijgen. De pijn en andere emoties had ze zorgvuldig verstopt. Heel voorzichtig, net als een heremietkreeftje, liet ze zich zien. Ik dacht aan de vakanties van mijn jeugd.

Nog even volhouden
Nog even volhouden. Nog éventjes… en dan…. Herken je dat? Dat je bij jezelf merkt dat je grens bereikt is, dat je moe of zelfs ‘op’ bent, maar dat je toch ‘nog even dit’ of ‘nog even dat’ moet. Je gaat door, natuurlijk. Opgeven staat niet in jouw woordenboek. Wat er wél in staat? Doorzetten, volharden, hard werken, ‘ja’ zeggen, zorgen voor, verantwoordelijkheid dragen – ja, deze woorden staan er wel in.