Het klooster is gelegen aan de rand van Valkenburg tegenover het Geulpark met een prachtige vijver. Het is een contemplatief klooster, waarbij de gastenvleugel is gescheiden van de zustervleugel.
Adres
Adres Regina Pacis – Klooster Valkenburg
Regina Pacis – Klooster Valkenburg
Oud-Valkenburgerweg 16
6301 CK Â Valkenburg aan de Geul
Ligging
Regina Pacis – Klooster Valkenburg
In Regina Pacis, het klooster in Valkenburg verblijven twee contemplatieve orden. De oudere Benedictinessen met de jongere zusters Dienaressen van de Heer, in Nederland ook als ‘de blauwe zusters’ bekend.
Â
Zij werden uitgenodigd door de zusters Benedictinessen om het klooster samen met hen te bewonen, zodat het contemplatieve leven in het klooster ook in de toekomst zou blijven bestaan.
Regina Pacis is een contemplatief slotklooster, dat wil zeggen een biddend klooster waarvan het gastenhuis gescheiden is van het zusterhuis.
Vrijblijvend
Dagritme Regina Pacis
De gebedsdiensten van klooster Valkenburg van maandag t/m zaterdag:
05.30 uur: Â Stille aanbidding, uitstelling van het AllerheiligsteÂ
08.30 uur: Lauden/ochtendgebed
09.00 uur: Eucharistieviering met daarop volgend de Terts/lezing
Het is mogelijk om op elk tijdstip van de dag naar de kapel te gaan.
Faciliteiten
Faciliteiten Regina Pacis
Als groep hebben we een gezellige huiskamer tot onze beschikking. Er is een gastenbibliotheekje en een gastentuin. Je krijgt de beschikking over een eenpersoonskamer. De kamers zijn eenvoudig uitgerust met eigen douche en toilet.
Foto's
Â
Â
 Â
Reviews
Reviews deelnemers Regina Pacis - Klooster Valkenburg​
No data was found
Retraites bij Klooster Valkenburg
Â
De Klooster Wandelretraite wordt doorgaans van april/mei t/m september gegeven. Wil je gemaild worden, wanneer de nieuwe Klooster Wandelretraites op de website komen, klik dan hier.Â
Voeg je toe aan de reservelijstZodra er een plekje vrij komt, mailen we je.
Je wordt alleen op de hoogte gehouden. Je bent uiteraard niets verplicht.