Inclusief
Coachgesprek
Soort retraite
Stilte & gesprek
Retraiteleider
Carin Kops
'Heerlijk'
492 reviews
In dit weekend sta je stil bij wat geweest is. De moeilijke periode(s) in je leven, personen die je pad hebben gekruist, of wat dan ook. Op een bezinnende manier ga je dit weekend bezig om dat wat er was los te laten, door het op een andere manier te leren vasthouden.
De verdiepende bezinningsoefeningen en het individuele gesprek geven je inzichten en handvatten om daar ook echt keuzes in te kunnen maken.
Inclusief
Coachgesprek
Soort retraite
Stilte & gesprek
Retraiteleider
Carin Kops
'Heerlijk'
492 reviews
In dit weekend mag je even lekker stilstaan en tot rust komen. Zodat er ruimte komt en een andere manier van vasthouden kan ontstaan. De bezinningsoefeningen en het coachgesprek zijn hierop afgestemd.
Wat is nodig – en wat niet (meer)? Waar mag je jezelf van ontslaan?
Dit heerlijke weekend geeft jou de ruimte om los laten wat jou verzwaart. Op een nieuwe manier omgaan met wat er was – en ís. Het programma geeft jou de rust en ruimte voor alles wat zich aandient en om daar vanuit een (hernieuwd) perspectief naar te kijken.
Tijdens deze retraite maken we gebruik van de stilte, maar is het geen echte stilteretraite. Bij de maaltijden en ’s avonds is het mogelijk om elkaar te ontmoeten.
De groep bestaat uit maximaal 10 deelnemers, waardoor de persoonlijke benadering voor iedereen gewaarborgd blijft.
Ik ben Carin Kops en begeleid dit heerlijke weekend.
Thuiskomen is een belangrijk thema in mijn werk. Thuiskomen bij jezelf, je ergens thuis voelen… wat is dat, hoe ziet dat eruit? Ik ben ervan overtuigd dat de ware plek waar men zich écht en ten diepste thuis voelt, de plek is waar je verwacht en gewild bent, waar liefde is en waar je nooit teveel bent. Dat is de plek waar je compleet en helemaal jezelf kunt zijn.
Dit is wat ik je tijdens mijn weekenden dan ook aanbied: een plek om thuis te komen (bij jezelf), om tot rust te komen, om te genieten van tijd met en voor jezelf.
Je zult mijn persoonlijke betrokkenheid en benadering ervaren en daarbij een luisterend oor vinden. Vanuit mijn ervaring als coach, weet ik bij jou aan te sluiten om zo het gesprek met en voor jou passend en verrijkend te maken.
Tot slot hou ik van koken en bakken en laat ik jou daar graag van mee genieten!

16.30 uur – Aankomst en ontvangst
17.00 uur – Start van het programma
18.15 uur – Maaltijd
19.30 uur – Viering en stiltemoment ‘Thuiskomen’
20.15 uur – Bezinningsoefening ‘Wat hou ik vast?’
daarna: vrije tijd

08.30 uur – Ontbijt
09.30 uur – Bezinningsoefening ‘Omarmen van wat was’
daarna: vrij (of coachgesprek)
13.00 uur – Lunch
14.00 uur – Creatieve verwerking ‘Anders verder’
daarna: vrij (of coachgesprek)
18.00 uur – Maaltijd
19.30 uur – Viering en stiltemoment: ‘Onderweg’
daarna: vrije tijd

08.30 uur – Ontbijt
09.30 uur – Stiltewandeling en daarna afrondende bezinningstijd
11.30 uur – Viering ‘Opnieuw op weg’
12.00 uur – Inpakken, spullen in de auto, lunchpakketje samenstellen
12.30 uur – Afsluiting
13.00 uur – Afscheid en vertrek
'Heerlijk'
492 reviews
('Anders leren vasthouden')
5 april 2023
Caroline Houben
Onderwijzeres bs
Arnhem
('Anders leren vasthouden')
23 november 2022
anoniem
-
('Anders leren vasthouden')
23 november 2022
Cindy
Ziekenverzorgende
Brielle
('Anders leren vasthouden')
Wat heb ik onwijs genoten. De rust die ik hier ervaarde was nieuw voor mij. Even niet de druk voelen om te moeten socializen, geen telefoon (eigen keuze) en alleen maar met mijzelf en mijn gedachtes bezig zijn.
Ook heb ik een ontzettend fijn coachgesprek gehad met Carin dat voor mij weer ogen opende.
Een mooi opgezet retraite met een fijne leider die heel goed wist aan te voelen wat ieder nodig had.
Bedankt!
14 september 2021
Tamara
-
('Anders leren vasthouden')
Een warm bad met veel stof tot nadenken. Het is een mooi afgerond geheel omringd door de warmte van Carin en haar lieve team. Een aanrader
10 september 2021
Elsbeth
Cateringmanager
('Anders leren vasthouden')
24 maart 2021
Martsje
Leerkracht
('Anders leren vasthouden')
24 maart 2021
Jeannet
Reisadviseur

De retraite groepen zijn heel divers.
Je bent zeker niet de enige. De meeste deelnemers hebben nog nooit een retraite gedaan. We kunnen het ons goed voorstellen dat je het spannend vindt. Daar hebben we het programma op samengesteld. Het is toegankelijk en goed te volgen voor iedereen.
Circa 90% van de deelnemers komt alleen. Dit is een vakantie die je vaak alleen doet. Het zijn met recht een paar dagen voor jezelf. Je hoeft even niets met de ander.
Wat we weleens van deelnemers terug horen is dat ze er tegen op zagen om alleen te komen. Wat ze achteraf zo fijn vonden was juist de rust en het niet rekening hoeven houden met de ander. Een retraite is dus juist mooi om alleen te doen, om echt even lekker een paar dagen voor jezelf te hebben.
Nee, een retraite is geen therapeutische weekend. Het zijn echt lekker een paar dagen voor jezelf van rust, bezinning en ontspanning. Even los van de waan van de dag, even tijd voor jezelf.
De 5 redenen waarom mensen een retraite doen:
De groep bestaat uit maximaal 10 deelnemers, waardoor de persoonlijke benadering voor iedereen gewaarborgd blijft.